Jak pomóc?

Dokonaj szybkiej płatności online jednego z powyższych Banków.

Kilka kliknięć, kilka złotych i wdzięczność NASZA nie ma końca!

Jak rozliczyć TWÓJ ePIT na stronie

Ministerstwa Finansów?

Ważne! Wypełniając formularz rozliczenia, pamiętaj, aby w polu „Numer KRS wybranej organizacji” wskazać „FUNDACJA IM. DRA JERZEGO MASIORA”.

Żeby to zrobić, przy polu „Przekaż 1% podatku dla:”

kliknij opcję „Wybierz organizację”.

Następnie, na liście organizacji wyszukaj „FUNDACJA IM. DRA JERZEGO MASIORA”
lub wpisz numer KRS 0000211174

Skorzystaj z bezpłatnego programu do wypełniania rozliczeń PIT on-line, by przekazać 1% z podatku, który już zapłaciłeś, na rzecz naszych działań

Kliknij w “Pobierz druk” a wypełniony i gotowy druk przelewu pocztowego możesz wydrukować i przejść na pocztę wpłacić.

Click above and download a completed transfer form.

Wspomagaj NAS regularnie (regularnie nie oznacza co tydzień).
Raz na miesiąc, kwartał, rok…
Zlecenie stałego przelewu na pewno w tym Ci pomoże

Jeśli chcesz wspomóc nas swoimi pomysłami, zaangażowaniem i czasem – zapraszamy do skontaktowania się z nami i dołączenia do grona Wolontariuszy – więcej na podstronie Wolontariat.

If you want to support us with your ideas, time and commitment, we invite you to contact us and join the group of volunteers.