[Zapowiedź] Nagroda Masiora 2018 – 15 grudnia 2018 o godz. 17:00

Koncert Galowy i wręczenie Nagrody im Dra Jerzego Masiora 2018

Już 15 grudnia 2018 r. Fundacja wręczy kolejny raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym. Fundacja w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat) posiadające szczególny talent, a których sukcesy pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu.

Nominację do Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2018 otrzymali:

Nadia Kopkowicz
Oliwia Ślipek
Stanisław Dziedzic
Krystian Gizicki
Karol Lis
Mateusz Perz

Ogłoszenie decyzji Kapituły oraz wręczenie Nagrody Laureatowi A.D. 2018 nastąpi podczas Koncertu Galowego w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu

15 grudnia 2018 r. (sobota) – początek o godz. 17:00.

Podczas tego szczególnego koncertu zaprezentują się Nominowani do Nagrody oraz Laureat. Gość specjalny Jakub Łęczycki – baryton
przy fortepianie Anna Natanek

Zaplanowano także dodatkowe atrakcje m.in.wybór laureata publiczności
oraz aukcja i losowanie obrazu dr Jerzego Masiora.

Prowadzenie koncertu: Julia Kaczmarczyk i Jakub Bulzak

W tym roku Fundacja wręcza Nagrodę już po raz dwunasty. Dotychczasowi Laureaci Nagrody to: Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego oraz Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu.

Serdecznie zapraszamy!
Zarząd Fundacji im. dra Jerzego Masiora