[Zapowiedź] Nagroda Masiora 2022 – 10 grudnia 2022 o godz. 17:00

Kto zostanie laureatem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2022?

Przeczytaj kto został nominowany i o której odbędzie się Koncert Galowy.

Już 10 grudnia 2022 r. Fundacja wręczy kolejny raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym.

Koncerty połączone z wręczeniem Nagrody im Dra Jerzego Masiora organizowane przez Fundację to projekt, którego głównym celem jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych artystycznie młodych Sądeczan.

Fundacja w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat) posiadające szczególny talent, a których sukcesy pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu.

Ogłoszenie decyzji Kapituły oraz uroczyste wręczenie Nagrody Laureatowi A.D. 2022 nastąpi podczas Koncertu Galowego w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu

w dniu 10.12.2022 r. (sobota) o godz. 17:00.

Nominowani:

– Paulina Gajewska

– Ewelina Boczarska

– Maria Książkiewicz

– Bartłomiej Gajkowski

– Tomasz Gwóźdź

– Jarogniew Barciszewski – Kozioł

Podczas tego szczególnego koncertu zaprezentują się Nominowani do Nagrody oraz Laureat. Zaplanowano także dodatkowe atrakcje m.in. występ gościa specjalnego, wybór laureata publiczności oraz losowanie obrazu.

Dotychczasowi Laureaci Nagrody to:

Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła, Karol Lis i Irena Michalska.

W tym roku Fundacja wręczy Nagrodę po raz czternasty, można zatem powiedzieć, że wręczanie corocznej Nagrody im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym staje się już tradycją w Nowym Sączu.

Gorąco zapraszamy – wstęp wolny

Nagroda im. dra Jerzego Masiora 2022