[Zapowiedź] Nagroda Masiora 2023 – 9 grudnia 2023 o godz. 17:00

Kto zostanie laureatem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora 2023?

Przeczytaj kto został nominowany i o której odbędzie się Koncert Galowy.

Już wkrótce, 9 grudnia 2023 r. Fundacja wręczy kolejny raz Nagrodę im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym.

Koncerty połączone z wręczeniem Nagrody im. Dra Jerzego Masiora organizowane przez Fundację to projekt, którego głównym celem jest promowanie i wspieranie rozwoju utalentowanych artystycznie młodych Sądeczan.

Fundacja w ten sposób honoruje osoby młode (do 25 lat), posiadające talenty artystyczne i osiągające sukcesy, które pozytywnie wpływają na rozwój i promocje miasta Nowego Sącza i Regionu

Ogłoszenie decyzji Kapituły oraz uroczyste wręczenie Nagrody nastąpi podczas Koncertu Galowego w MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu w dniu 9.12.2023 r. (sobota) o godz. 17:00.

Nominowani:

– Julia BIEL (flet)

– Wiktoria BIEL (skrzypce)

– Olga BOBREK (fortepian)

– Ewelina BOCZARSKA (śpiew)

– Maria SMOŁA (plastyka)

– Szymon Piotr NIEZABITOWSKI (fortepian)

Podczas tego szczególnego koncertu zaprezentują się Nominowani do Nagrody oraz Laureat. Zaplanowano także dodatkowe atrakcje m.in. występ gościa specjalnego, wybór laureata publiczności oraz losowanie obrazu.

Dotychczasowi Laureaci Nagrody to:
Kinga Pancerz, Klaudia Ziajkowicz, Eliza Safjan, Ilona Klimek, Mateusz Bieryt, Tomasz Więcek, Michał Ziomek, Wiktoria Tracz, Izabela Szafrańska, Małgorzata Wygoda i Magdalena Pikuła, Karol Lis i Irena Michalska i Jarogniew Barciszewski – Kozioł.

W tym roku Fundacja wręczy Nagrodę po raz piętnasty, a więc można powiedzieć, że wręczanie corocznej Nagrody im. Dra Jerzego Masiora za wybitne osiągnięcia w zakresie artystycznym staje się już tradycją w Nowym Sączu.

Gorąco zapraszamy – wstęp wolny

Nagroda im. dra Jerzego Masiora 2023 w Nowym Sączu